تاریخچه

برادران سلیمیان فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه محصولات پروتئینی مرغ ،  تخم مرغ و گوشت منجمد آغاز نمودند . پس از گذشت نزدیک به یک دهه ، این نام نیک برادران سلیمیان در صنعت محصولات پروتئینی آنان را بر این واداشت تا در سال 1388 شرکت تکین بسته را به ثبت رسانیدند و در همان ابتدای کار با شرکت های بزرگ خودروساز نظیر سایپا و ایرانخودرو قرارداد منعقد کردند ، که به دلیل کیفیت بالای محصولات و رضایت کامل مشتریان تا به امروز نیز جزء مشتریان خوب و ثابت شرکت به حساب می آیند .

با گذشت زمان و تغییر سلیقه مردم و گستردگی نیاز جامعه به محصولات قطعه بندی و بسته بندی با کیفیت جدید که بطور اختصاصی برای مصرف خاص مورد استفاده قرار می گیرد ، تصمیم بر آن گرفته شد که برای تامین این نیازها و سهولت و رضایت مردم جامعه در خرید محصولات گوشت سفید و قرمز ، اهمیت صنعت بسته بندی مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا از اتلاف وقت و انرژی برای تامین معیشت زندگی مردم جلوگیری شود . لذا با ثبت برند ماکان پروتئین در سال 1396 زمینه را برای خدمت به مردم عزیز بطور ویژه آماده نموده ایم .

از همین رو شرکت ماکان پروتئین با بکارگیری کادر باتجربه و مسئولین بهداشتی زیر نظر سازمان بهداشت و دامپزشکی کشور با تفکیک سازی قطعات مرغ و گوشت در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی بسیاری نموده است . از جمله تجهیزات و امکانات شرکت ماکان پروتئین خط تولید صنعتی اتوماتیک گوشت قرمز و چرخ کرده ، سردخانه های نگهداری با ظرفیت 120 تن و تونل های انجماد قوی با ظرفیت روزانه 10تن با آخرین تکنولوژی روز دنیاست که با انجماد سریع و دقیق موجب حفظ کیفیت محصولات می شود  .

لازم بذکر است شرکت ماکان پروتئین با داشتن استانداردهای جهانی نظیر iso 9001 و iso 22000 علاوه بر اینکه با حجم مراودات سالیانه 3000 تن محصولات پروتئینی طبق اعلام وزارت صنعت و معدن ، جزء تامین کنندگان برتر سازمان میادین شهرداری تهران میباشد ، در زمینه صادرات نیز پیشرو بوده و توانسته محصولات با کیفیت خود را طبق سفارشات مشتریان خارجی به کشورهای همسایه نظیر عراق و افغانستان با رعایت اصول حرفه ای و استانداردهای مذکور صادر نماید .

keyboard_arrow_up